Op naar 7 juni!
Op donderdagavond 12 maart vond een bijzondere bijeenkomst plaats bij Run2Day Amersfoort. Te gast waren de koppels die door de Stichting Marathon Amersfoort geselecteerd zijn in het “BDU – De Stad Amersfoort – Dreamteam”. Deze koppels gaan zich voorbereiden op een van de afstanden tijdens de marathon Amersfoort van 7 juni.
Samen trainen om op 7 juni samen te lopen
Om in aanmerking te komen voor een plek in het Dreamteam konden mensen een motivatie insturen waarom ze vonden dat ze een plek verdienen in het Dreamteam. Er was plek voor 10 teams van twee personen. De bedoeling is dat de koppels SAMEN gaan trainen om SAMEN een afstand te lopen op 7 juni, de 5, 10, 21 of 42 kilometer. Koppels van allerlei samenstelling werden opgeroepen te reageren, bijvoorbeeld (groot)ouder met (klein)kind, ziend met niet-ziend, ervaren marathonloper met beginner, buurman en buurman, etc. De groep gaat vanaf nu samen trainen onder leiding van loopnu.nl. De komende weken zal wekelijks een interview met een koppel uit het Dreamteam verschijnen in De Stad Amersfoort.
Aankleding Dreamteam
Alle deelnemers gaan gekleed worden in een mooie loopoutfit door Run2Day en G-Skin. Ook kregen de Dreamteam-leden gisteravond in de winkel te horen dat er een erg mooi aanbod ligt voor de aanschaf van nieuwe hardloopschoenen. Op deze manier hopen wij de teamleden te helpen hun uiteindelijke doel op 7 juni op een leuke en veilige manier te volbrengen!