Kom op donderdagavond 15 januari naar de winkel en test hem zelf!
In mei introduceerde TomTom een GPS sporthorloge met ingebouwde hartslagmeter. Revolutionair aan dit sporthorloge is dat je hartslag gemeten wordt zonder een band om de borst. Dit is mogelijk gemaakt door de optische hartslagmeting die aan de achterkant van het horloge is ingebouwd.
Op donderdagavond 15 januari kun je de TomTom Runner Cardio en de TomTom Multisport Cardio zelf komen testen. Na een korte uitleg kun je een exemplaar rond je pols gespen en met ons een looprondje maken: je hebt dan gelijk de mogelijkheid om de trainingsopties waarover de TomTom Cardio beschikt te testen. Heb je nog nooit met een hartslagmeter gelopen of ben je niet zo tevreden over je oude hartslagmeter met borstband? Dan is dit jouw kans!
Vanwege een beperkt aantal exemplaren vragen wij je jezelf even aan te melden door een mail te sturen naar amersfoort@run2day.nl