Herzog Sport Compressiekousen
Sneller Herstel door Compressie
Optimale afvoer van afvalstoffen
De Sport Compressiekous levert een relatief hoge druk en heeft een afnemend drukverloop vanaf enkel tot knie. Dit zorgt ervoor dat de bloedstroom vanuit het haarvatennetwerk richting het hart wordt geoptimaliseerd. Hierdoor worden de afvalstoffen van het verbrandingsproces sneller afgevoerd.
• Gedoseerde compressie
• Afnemend drukverloop van enkel tot knie
• Effectief bij kuitklachten, shinsplints en achillespees problemen
• Sneller herstel na de inspanning
Preventief & Helend
Bij kuitklachten, spierverrekkingen en verkrampingen werken de kousen preventief en helpen bij de genezing. De kousen verminderen de schokbelasting waardoor spierschade wordt voorkomen.
Vermindering Schokbelasting
Bij kramp ten gevolge van zware inspanning en-/of schokbelasting, worden de wondranden als een hechtpleister goed bijeengehouden. Hierdoor ontstaat minder littekenweefsel en wordt de kans op herhaling geringer.
Minder last van:
• kramp en stijve kuiten
• scheenbeenvlies ontsteking
• achillespeesproblemen
Kom gerust eens langs in onze en voel zelf hoe deze compressiekousen en/of tubes zitten. De tube wil zeggen dat er geen voet aan zit. Deze variant trekt makkelijker aan, wel adviseren wij om deze na het sporten uit te doen. De kous daarentegen kun je de hele dag aanhouden. Dus ook als je een dag veel moet staan of lopen is deze kous ideaal.
Leave a Reply