Op 6 september begint hardloopketen Run2Day Veenendaal met iRun loopclinics. Deze worden gehouden vanuit de winkel aan het Verlaat 7. Deelnemers leren in zes runningclinics vijf kilometer hardlopen, wat de juiste hardloophouding is en hoe het tempo kan worden verbeterd. Dit allemaal onder de enthousiaste begeleiding met professionele iRun instructors.

10450735_756852771002379_8030652986984079502_n

Bij de iRun loopclinics trainen de deelnemers zes keer op zaterdagochtend om 09:30 uur vanuit de winkel en leren de basisvaardigheden van het lopen. Naast deze zes trainingen krijgen ze online begeleiding en huiswerk voor een zelfstandige training doordeweeks.
iRun laat zien dat hardlopen helemaal niet saai of ingewikkeld is, maar leuk, ontspannen en gezond. Hardlopen is geen kwestie van de deur uitrennen en pas stoppen wanneer je echt moe wordt, terwijl dit door veel mensen nog vaak wordt gedaan. Het is belangrijk om het lopen rustig op te bouwen, het lichaam moet wennen aan de inspanning en de belasting voor de spieren. Daarnaast is hardlopen niet alleen goed voor je gezondheid, ook de geest vaart er wel bij.
Deelnemers die enthousiast zijn geworden kunnen zich aanmelden op www.irun.nl, of kunnen naar de winkel van gaan voor meer informatie. No more thinkin, iRun!