Running = boring?
THINK AGAIN

Running = prestatiegericht?
THINK AGAIN

Running = eenzijdig?
THINK AGAIN: iRun

iRun. Jij ook?

Wat is iRun?

iRun is het nieuwe loopconcept van de hardloopketen Run2Day. Run2Day zag dat er in Nederland behoefte was aan een nieuwe invulling. Waarin vooral de beginnende hardloper centraal staat. Iedereen roept maar dat men de startende loper begrijpt, zonder hem echt te begrijpen. Wij denken dat wel te kunnen! Dit is nu ingevuld met het iRun. Een onderdeel hiervan zijn de running clinics voor beginnende lopers.

Running clinics voor startende lopers

Er bestaan in Nederland veel loopclinics voor startende lopers, enkel wij vinden dat deze niet meer van deze tijd zijn. Het profiel van de startende runner in Nederland is sinds de 2e runningboom enorm veranderd zonder dat de running clinics er op aangepast zijn. Dat gaat Run2Day helemaal veranderen met iRun!
Inspirerende looptrainingen, gericht de doelgroep. Trainingen die dynamiek en fun uitstralen. Afgestemd op ieders eigen niveau. Onder begeleiding van enthousiaste running instructors. Of je na de iRun clinics nu 3 of 10 km kunt rennen, maakt niet uit. Het plezier, de fun en de motivatie in het hardlopen als “way of life” staan voorop. iRun wil daarin jouw inspirator zijn!

Start iRun clinics 9 januari 2010

Zaterdag 9 januari 2010, zal er om 09.30 uur gestart worden met de eerste serie iRun clinics vanuit 5 plaatsen in Nederland, te weten:
Amsterdam, Utrecht, Breda, Nijmegen en Amersfoort.
Het betreft hier 6 opeenvolgende iRun clinics op de onderstaande opeenvolgende zaterdagen:
Zaterdag 9 januari, zaterdag 16 januari, zaterdag 23 januari, zaterdag 30 januari, zaterdag 6 februari en zaterdag 13 februari 2010.
Daarnaast zul je een ( vrijblijvende) uitnodiging krijgen voor het bijwonen van een iRun-infoavond bij een van de 5 Run2Day’s. Op deze avond krijg je informatie over alles wat met rennen te maken heeft en kun je er zelf ook je vragen stellen aan onze running instructors.

Landelijke Start iRun clinics 6 maart 2010

Op zaterdag 6 maart zal het startschot gegeven worden voor de Landelijke iRun clinics. Dan gaat iRun van start vanuit de 23 Run2Day winkels in Nederland.
Je kunt je NU al hiervoor inschrijven. Hoe eerder hoe beter. Je wordt namelijk dan gelijk al op de hoogte gehouden van iRun nieuws via de iRun-Nieuwsbrief.

Waar kan ik inschrijven? Wat kost het? Waar vind ik meer info? And more.

Je kunt je nu al digitaal voor een van beide iRun clinics inschrijven via de Run2Day website. Klik op de hierboven genoemde link en je zit erop. Makkelijker kan niet. Je wordt dan gelijk digitaal op de hoogte gehouden over iRun. Naast de 6 lekkere looptrainingen, gratis schema’s, wordt je ook nog eens verwend bij je eerste training met een uniek iRun shirt ( Nike) , een flink gevulde Goodybag, extra korting op je loopspullen bij Run2Day en na afloop van elke training een lekkere sportdrank. Dit alles voor € 50,-. Kijk ook voor meer info op de lokale websites van de Run2Day winkels.

No more thinking.
iRun. Jij ook?